Kategoriler
Teknik Servis

Yıldırım Beko Servisi

Yıldırım Beko Teknik Servisi

Artık Beko servisi olarak siz değerli Yıldırım ilçesi halkı içinde teknik bakım ve servis hizmeti sunuyoruz. Her türlü Beko marka beyaz eşyalarınız, kombi, klima ve elektrik ev aletleri ile ilgili tamir ve bakım konusunda gerekli Özen ve titizlikle servis anlayışımız çerçevesinde sizlere 1 yıl garantili olmak koşuluyla servis hizmetini sunuyoruz. Uzun yıllardır hayatınızda yer alan ve sürekli olarak kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınız özellikle sık olarak bozulma ihtimali söz konusu yaratabilir. Çünkü bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi özellikle Bu ürünlerde kireçlenme, ani elektrik kesilmeleri, aşırı yükleme gibi birtakım etkenler yüzünden bozulma ihtimalleri çok daha yüksek olabilmektedir. Bu tarz sorunlar yaşadığınız Beko ev aletleriniz ile ilgili her türlü bakım, tamir ve onarım hizmetini sizlere garantili hizmet anlayışla sunuyoruz.

Beko marka ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip olan uzman, yetişmiş, deneyimli personelimiz ile sizlere evinizde servis hizmeti vermekteyiz. Bizlere servis telefon numaramızdan ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle Beko ürünlerin kalitesi nedeniyle mutlaka servis konusunda titiz ve özenli bir şekilde çalışmayı gerektirir.  Ayrıca Beko ürünlerinde kullanılan yedek parçalar mutlaka orijinali ile değiştirilmesi sağlanmalıdır. Bu nedenle orijinal ürünler kullanmayan ve sizlere bu konuda yetkili hizmet sunmayan firmalara itibar göstermeyiniz.  Beyaz eşya, klima, kombi ve diğer ev aletleri kolaylıkla alınan eşyalar değildir. Hem yüksek değerlere sahip olması hem uzun yıllarca sizin  kullanmanız açısından mutlaka sorun yaşandığında yetkili kişiler tarafından servis  edilmesine imkan tanımanız önem taşımaktadır.

Kullandığınız Beko marka ürünlerde basit bir sorun dahi olsa müdahale etmeden mutlaka Yıldırım Beko servisi olarak bizleri arayabilir ve yardımınızı talep edebilirsiniz. 7/24 sizlere hizmet sunmayı ilke edinen firmamızın sizlere sunduğu hizmet kesinlikle sadece ürünün gerekli olan arızası ile ilgili olarak sunulmaktadır. Ekstradan size farklı maliyetler çıkarılmaz. Bu nedenle öncesinde sizlere bilgi vererek gerekli olan detayları anlatan teknik servis ekibimizin bu özen ile çalıştığını bilmenizi isteriz. Sözümüz hizmetimizle tescillidir!

152Evler Mahallesi
75.Yıl Mahallesi
Akçağlayan Mahallesi
Anadolu Mahallesi
Arabayatağı Mahallesi
Bağlaraltı Mahallesi
Baruthane Mahallesi
Beyazıt Mahallesi
Çınarönü Mahallesi
Davutdede Mahallesi
Davutkadı Mahallesi
Değirmenlikızık Mahallesi
Değirmenönü Mahallesi
Demetevler Mahallesi
Duaçınarı Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Emirsultan Mahallesi
Erikli Mahallesi
Ertuğrulgazi Mahallesi
Esenevler Mahallesi
Fidyekızık Mahallesi
Güllük Mahallesi
Hacıseyfettin Mahallesi
Hacivat Mahallesi
Hocataşkın Mahallesi
İsabey Mahallesi
Kaplıkaya Mahallesi
Karaağaç Mahallesi
Karamazak Mahallesi
Karapınar Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Kurtoğlu Mahallesi
Maltepe Mahallesi
Mehmetakifersoy Mahallesi
Mevlana Mahallesi
Meydancık Mahallesi
Millet Mahallesi
Mimarsinan Mahallesi
Mollaarap Mahallesi
Musababa Mahallesi
Namazgah Mahallesi
Ortabağlar Mahallesi
Piremir Mahallesi
Samanlı Mahallesi
Selçukbey Mahallesi
Selimzade Mahallesi
Sıracevizler Mahallesi
Sinandede Mahallesi
Siteler Mahallesi
Şirinevler Mahallesi
Şükraniye Mahallesi
Teferrüç Mahallesi
Ulus Mahallesi
Umurbey Mahallesi
Vakıf Mahallesi
Vatan Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Yediselviler Mahallesi
Yenımahalle Mahallesi
Yeşil Mahallesi
Yeşilevler
Yeşilyayla Mahallesi
Yıldırım Mahallesi
Yiğitler Mahallesi
Yunusemre Mahallesi
Zümrütevler Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir