Kategoriler
Teknik Servis

Nilüfer Beko servisi

Nilüfer Beko Teknik Servisi

Artık Beko servisi olarak Nilüfer ilçesinde siz değerli ilçe sakinleri için Beko servis hizmeti sunmaktayız. Beko servis hizmeti sizlere daha kolay ve hızlı bir şekilde servis hizmetini sunmak üzere ilçenizde hizmet vermektedir. Her türlü beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri, kombi, klima gibi daha birçok cihazlarınız için;  bakım ve tamir hizmetini gerçekleştirmek üzere ilçenizdeyiz. Verdiğimiz hizmet firmamızın garantisi olarak bir yıl süresi ile garanti edilmektedir. Uzman teknik kadromuz Beko ürünleri hakkında bilgi ve detaylı deneyime sahip olan ekibimizle sizlere en hızlı ve en kaliteli şekilde hizmet anlayışıyla bakım ve tamir hizmeti sunuyoruz. Her türlü Beko ürünlerinizde sorun yaşamanız halinde bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir bilgi alabilir gerekli olan arıza konusunda detayları öğrenebilir ve istediğiniz zaman servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İlgili çalışma prensibi ile hareket eden Nilüfer Beko servisi sizlere evlerinizde ve yerinde hizmet sunmaktadır. Bazı durumlarda parça değişimi için gerekli olduğu zaman işyerlerimize götürme ihtimali olabilir. Bunu sizlere bilgi mahiyetinde sunuyor ve ona göre hareket ediyoruz. Her açıdan sizlerin kullanmış olduğu değerli ev eşyalarınızla ilgili olarak çözüm üretmeyi bir amaç edindik; asla arızanın dışında hiçbir şekilde müdahale yapılmaz ve sizlere gerekli olacak kadar tamir ve bakım uygulaması sunulur.

Beko beyaz eşyalarda özellikle belli bir kullanım sonrasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerde kireçlenme, ani elektrik kesintileri gibi bir takım sorunlar yüzünden sık olarak bozulma ihtimali söz konusu olabilmektedir. Bu tarz sorunlar için bizleri arayabilir ve kısa sürede hızlı çözümü sizlere sunabiliriz. Ayrıca Beko marka ürünler oldukça kaliteli ve kullanım açısından sorun yaratmayan ürünlerdir ancak elde olmayan bazı nedenlerden dolayı bozulma ihtimalleri mutlaka ki söz konusu olacaktır.  Basit bir arıza olarak algılamadan kullanmış olduğunuz değerli Beko marka ev aletlerinizle ilgili en ufak sorunda bizlere ulaşmanız daha sonra yaşayacağınız büyük maliyet ve sorunları engelleyecektir.  O nedenle kesinlikle zamanında ve gerektiği anda müdahale etmek önem taşımaktadır.

100 Yıl Mahallesi
Ahmetyesevi Mahallesi
Alaaddinbey Mahallesi
Altınşehir Mahallesi
Ataevler Mahallesi
Balat Mahallesi
Barış Mahallesi
Beşevler Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çalıkhalil Mahallesi
Çamlıca Mahallesi
Demirci Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Ertuğrul Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Fethiye Mahallesi
Görükle Mahallesi
Gümüştepe Mahalles
iHasanağa Mahallesi
Işıktepe Mahallesi
İhsaniye Mahallesiİ
stiklal Mahallesi
Karaman Mahallesi
Kurtuluş Mahallesi
KüçüksanayiKültür Mahallesi
Minareliçavuş Mahallesi
Nosab
Odunluk Mahallesi
OSB
Özlüce MahallesiS
akarya Mahallesi
Üçevler Mahallesi
Ürünlü Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir