Kategoriler
Teknik Servis

Kestel Beko Servisi

Kestel Beko servisi  artık siz değerli Kestel ilçesi sakinleri için teknik servis hizmeti sunmaktadır.  Beko beyaz eşya, küçük ev aletleri, kombi, klima gibi birtakım ev aletleri için gerekli olan tamir, bakım ve onarım hizmetini  özenle sunuyoruz.  Uzun yıllar kullanmış  olduğunuz Beko marka ürünler için bazı durumlarda sorun oluşabilecek tamir ve bakım hizmeti gerektirebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda kesinlikle Beko servisi tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır. Çünkü her türlü yedek parça orijinal olarak sağlanmakta ve Beko marka ürünlerle ilgili olarak teknik servis hizmeti verilmektedir.

Deneyimli güler yüzlü ve bilgi sahibi olan teknik ekibimiz ile her türlü Beko marka ürünlerin ile ilgili olan tamir sorunlarını ve bakım sorunlarını çözüyoruz. Çözüm odaklı olarak hareket eden firmamız sizlere en iyi hizmeti ve en kaliteli hizmeti teknik servis olarak sunuyor ve verdiğimiz hizmet sonrasında bir yıl garantiyi de  ediyoruz. Beyaz eşyalar kullanım sonrasında birtakım arızalar çıkarma açısından çok daha fazla bozulabilmekte ya da bir takım sorunlar yaratabilmektedir. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi su ile çalışan elektrikli ev aletleri özellikle şebeke sularının aşırı kireçli olmasından dolayı sık sık tıkanma, su akıtma ve bozulma gibi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu tarz durumlarda kesinlikle ihmal etmeden mutlaka Kestel Beko servisi hizmetimizden yararlanmalısınız. Arızaların daha büyük boyutlara ulaşmaması ve zamanında çözüm üretilmesi açısından ihmal etmemek önem taşımaktadır.

Kestel Beko servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz Beko ürünleri ile ilgili teknik hizmetimiz;  özellikle evinizde yerinde hizmet olarak sunulmaktadır. Ancak bazı olağanüstü durumlarda arızanın belli  teknik parçalar gerektirmesi nedeniyle işyerimize götürülmesi gerekebilir böyle durumlarda teknik ekibimiz sizlere bilgilendirerek ona göre hareket etmektedir. Hiçbir şekilde arızanın dışında bir sorun sizlerin karşısına çıkmaz. Maliyet açısından da yüksek oranlarda gereksiz ayrıntılarla sizlere fatura edilmez. Bu konuda güven ve garanti sunduğumuz teknik servis hizmetimizde çözüm odaklı olarak çalışıyor ve sizlere en kaliteli en sağlıklı hizmeti sunuyoruz.

  • Ahmetvefikpaşa Mahallesi
  • Ahmetvefikpaşa OSB Mahallesi
  • Barakfakıh Mahallesi
  • Esentepe Mahallesi
  • Kale Mahallesi
  • Serme Mahallesi
  • Vanimehmet Mahallesi
  • Yeni Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir