Kategoriler
Teknik Servis

Emek Beko Servisi

Emek Beko Teknik Servisi

Teknik Beko servisi olarak artık siz değerli Emek ilçesi sakinleri için Emek Beko servisi hizmetimizi sunuyoruz. Özellikle ilçeniz de  sizlere 7/24 hizmet için varız! Bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir her türlü Beko marka ürünleriniz ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar için ulaşabilirsiniz.  Bizlerden bilgi alabilir gerekli durumlarda hizmetinizi talep edebilirsiniz.  Beko marka ürünler oldukça kaliteli ve bir o kadar da tamir edilirken dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü Beko ev aletleri konusunda profesyonel ve deneyimli olan bir ekibin yapması gereken bir tamir süreci özellikle kullanmış olduğunuz Beko marka ürünün sorun yaşamaması açısından önemlidir.

Sizlere bu servis anlayışıyla hizmet ediyor ve gerekli olan tüm bakım onarım tamir işlerini uzman kaliteli ve güler yüzlü hizmet ekibimizde sunuyoruz. Her türlü beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev aletleri, klima, kombi gibi daha birçok cihazınız için tamir ve bakım hizmetini gerçekleştirmek üzere ilçenizde sizlere daha yakınız. Verdiğimiz hizmetin garantisi olarak bir yıl süreyle sizlere garanti sunulmaktadır. Teknik kadromuz Beko ürünleri hakkında detaylı ve donanımlı bilgiye sahiptir. Her türlü elektrikli ev aletleri ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarda bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere evinizde servis hizmeti sunuyoruz gerekli olduğu durumlarda ise bazen  tamiri sağlanan ürünün iş yerimize getirilmesi gerekebiliyor bu gibi durumlarda teknik ekibimiz sizleri bilgilendirmektedir.

Emek Beko servisi olarak ilçenizde faaliyet gösterdiğimiz Beko marka ürünlerinin bakım onarım ve tamir işlerinin yanı sıra ayrıca montaj işi ile de sizlere yardımcı oluyoruz. Yeni bir Beko ürünü almanız halinde ya da taşınmanız halinde sizlere bu imkanı sunuyoruz. Beyaz eşyalar içerisinde bulunan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi su ile çalışan ev aletlerinde kireç yüzünden tıkanma, bozulma, su akıtma gibi birtakım problemler sık olarak ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda ihmal etmeden hemen servisimizi aramanız ve arızanın giderilmesi için vakit kaybetmemeniz önem taşımaktadır. Çünkü zamanında tamir edilmeyen ve arızası giderilmeyen Beko ürünleri ilerde daha büyük maliyetli sorunlara yol açabilir yada ürünü kaybetmenize neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir