Kategoriler
Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşyalar içerisinde en önemli yerlerden birine sahip olan çamaşır makineleri özellikle ev hanımları için oldukça   gerekli  ihtiyaçlarıdır. Bu nedenle sorun yaratması durumunda çamaşırların birikmesi özellikle çoluk çocuk sahibi olan kalabalık ailelerde önemli bir yer tutmaktadır. Bir takım sorunlar çamaşır makinesi için ortaya çıkabilir; özellikle şebeke suyundan kaynaklanan kireçlenme sorunu hemen hemen Türkiye’nin her yerinde yüksek orandaki  kireç yüzünden tıkanmalar ve kireçlenmeler çok fazla ortaya çıkabilmektedir. Uzun süre kullanım sonrasında bu kireçlenmeler makinenin performansını etkileyerek artık çalışmasını da engeller hale gelmektedir. Bunun yanı sıra bazı durumlarda fazla yükleme sonrasında da çamaşır makineleri zarar görebilir ve bozulabilir. Özellikle su akıtması ve elektronik beyninde hasar olması gibi ciddi bir takım sorunlar makinenin Elektronik aksamında tamir gerektiren durumlar yaratabilir.

Çamaşır makinesi servisi olarak sizlere kaliteli bir şekilde titizlikle ve özenle sunduğumuz teknik hizmetimizi yerinde olarak sunuyoruz. Özellikle siz müşterilerimizin memnuniyeti için işçilik garantisi verdiğimiz çamaşır makinesi tamiratında  teknik servis ekibimiz gerekli olan tüm servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Çamaşır makinelerin de önemli markalardan birisi olan Beko’nun tamiratı için gerekli olan tüm yedek parçaları orijinal olarak sağlanmaktadır. Hizmetiniz sonrasında sizlere sunmuş olduğumuz garanti ve güvenli tamir hizmeti makinenin tüm arızaları için gerekli olan tamir için verilmektedir. Çalışır durumdaki makineleriniz de sorun yaşadığınız anda bizlere ulaşabilir ve oluşan arızayı bildirerek servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizleri servis telefon numaramızdan aramanız ve bilgi almanız; gerektiği durumlarda da teknik hizmet talebinde bulunmanız mümkün olacaktır.

Çamaşır makinesi  servisi hizmetinde  en çok karşılaşılan arızalar ısıtma ve su tankı üzerinde yer alan bir takım sorunlar olmaktadır. Çamaşır makinesinin her bölümünde arıza olabilmesi gibi daha çok elektronik hafızasında ve tambur kısmında çok daha fazla ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda ihmal edilmemeli ve hemen servis hizmetine başvurmalıdır. Bazen ses yapma durumunda hala kullanmaya devam et çamaşır makinesinin daha büyük sorunlar oluşturmasına neden olur. O yüzden en basit arıza da bizleri arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir