Kategoriler
Teknik Servis

Bursa Klima Servisi

Özellikle yaz kış kullanılan ısınma ve soğutma için birçok evde yer alan klimalar; mutlaka bakımı yapılması gereken önemli elektronik eşyalar arasında yer almaktadır. Belli kullanım sonrasında ortaya çıkabilecek olan tozlanma,tıkanma ve arızalanma gibi bir takım sorunlar filtrelerde tıkanmalara ve klimanın hem çalışmasının zorlanmasına hem de enerji açısından yüksek miktarda kullanmasına neden olabilmektedir.

Düzenli olarak 6 aylık  dönemler içerisinde mutlaka klimalarınızın bakıma alınması için servis imkanından faydalanmalısınız. Bunun yanı sıra klimalar de ortaya çıkabilecek olan daha birçok arıza için sizlere klima servisi olarak Beko klimalarında en iyi servis imkanı sunuyoruz. Ayrıca montaj ve cihaz değişikliği gibi bir takım ihtiyaçlar için de bizi arayabilirsiniz. Bazı durumlarda klimalarda yüksek voltaj veya düşük voltaj nedeniyle soğutma veya ısıtma ve sorunları yaşanabilir. Bu açıdan bu gibi durumlarda klimanın performansının düşmesi kaçınılmazdır. Düzenli olarak çalışan klimanızda soğutma ya da ısıtma açısından bir takım sorunlar oluşursa mutlaka kontrol edilmesini sağlamalısınız. Çünkü bu tarz gecikmeler klimanızda daha büyük arızalara neden olabilecektir;  o nedenle öncelikle zamanında ve henüz çok büyük sorun yaşamazken klimanızı ilgili teknik servis hizmetini mutlaka almalısınız.

Beko klima teknik servisimiz sizlere özellikle klimalarınızın orijinal parçalarına sadık kalarak değiştirme sağlar. Değiştirmegerekmediği durumunda tamir konusunda büyük bir titizlik ve güven içerisinde hareket eden tecrübeli teknik ekibimiz tarafından her türlü bakım ve tamir servislerini sunmaktayız. Klima servisi konusunda servis telefon numarasından bizlere ulaşabilir ve gerekli olan her türlü yardım talebinde bulunabilirsiniz. Klimalar oldukça hassas olan ve tamiri konusunda titizlik ve özen isteyen elektronik eşyalar arasındadır. Bu nedenle itibar açısından mutlaka bu servisi; orijinal servis hizmetleri sunan firmalardan seçmelisiniz.

Klimanın modeline ve enerji sistemine göre uygun bir şekilde çalışması ve düzenli olarak aynı performansta çalışma göstermesi için mutlaka periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Teknik servis ekibimiz; sizlere gerekli olan tamir işleminden sonra bakımını da yerine getirerek klimanızı ilk günkü performansında kullanmanız için özenli olarak çalışmaktadır. Bir telefonla bizlere ulaşabilir klima servisimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir