Kategoriler
Teknik Servis

Bursa İhsaniye Beko servisi

Teknik Beko servisimiz artık  Bursa’nın İhsaniye ilçesinde; siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızdan buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi ve diğer cihazlarınız olan kombiklima, küçük ev aletleri ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda sizlerin yanınızdayız.

Özellikle beyaz eşyalar arasında yer alan bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi su ile çalışması nedeniyle daha sık bozulmaya maruz kalabilmektedir. Çünkü Bursa’nın şebeke sularının yüksek oranda kireçli olması bu cihazlarda arızaların sık oluşmasına etki yaratır. Kireç nedeniyle taşlaşmış sertlikler makinenin borusunda tamburunda ve daha birçok suyla çalışan mekanizmasının bozulmasında etken olur. Bu gibi durumlarda bulaşık makinesi ve çamaşır makinelerinin çalışması esnasında;  yıkamada sorun, sesli çalışma, su boşaltmada sorun yaşama su akıtma gibi birtakım arızalar sinyal olarak ortaya çıkar. Çalıştırmaya devam etmeniz halinde makinenizin ömrünü bitirecektir. Bu yüzden mutlaka bu sinyallerden bir tanesini dahi alıyor olsanız hemen teknik servis hizmetini almanız gerekmektedir.

İhsaniye Beko servisi olarak; sizlere tecrübeli, bilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimizle hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beko beyaz eşyalarınız ile ilgili  her türlü tamir bakım ve montaj hizmetini siz değerli İhsaniye gönül dostlarımıza vermekteyiz. Bizlere teknik servis telefon numaramızdan ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Teknik servis hizmeti sunarken Beko cihazlarınızda bazı durumlarda gerekli olan parça değişiminde orijinal Beko yedek parçası kullanılmaktadır.

Teknik servis hizmetimiz daha sonra sizlere bir yıl Garanti sözünü de beraberinde veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve kaliteli çalışma anlayışı ile sizlere hizmete daima varız. Ayrıca klima ve kombi gibi periyodik bakımları senede iki kez yapılması gereken cihazlarınızın  mutlaka bu bakımlarını ihmal etmeden yıl içerisinde yaptırmalısınız. Özellikle kombilerin gaz ile çalışması nedeniyle emniyet açısından önem taşımaktadır. İyi bir performans almak ve sağlıklı bir şekilde Beko beyaz eşya ve diğer Beko marka cihazlarınızı kullanmak istiyorsanız mutlaka bakımlarını, tamirini ve montaj hizmetini teknik servis hizmetimizden sağlamalısınız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için sizleri bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir