Bursa Kombi Servisi

Bursa Kombi Servisi

bursa petek temizleme

bursa petek temizleme

Kombi Servisi ; ısınma ve ısıtma sağlayan doğalgaz ya da LPG ile çalışan hafif olan duvara monte edilerek kullanılan kazanlardır. Kombilerden sıcak su geçer ve peteklere dağılım sağlanarak ortamın ısınması gerçekleşir. Kombilerde teknik olarak birçok işlevsel özellik bulunurken ayrıca modellerine göre değişik şekilde artı özellikleri ile daha da kolaylık ve lüks kullanım sunan nitelikler de yer almaktadır.

Kombiler birçok markayla adeta yarışırcasına estetik, sessiz çalışan ve daha birçok pratik kullanımı ile piyasada tercih edilmek üzere sunulmuştur. Kombilerde en çok rağbet gören ve kullanıcılar tarafından güvenilir olarak kabul edilen bazı markalar vardır. E.C.A, Demirdöküm, Arçelik, Beko, Buderus, Felloni, Vaillant, Baymak, Airfel, Balkan, Bosch, Ariston, Viessmann, İmmergass ve Alarko gibi kombiler bunlar arasında yer alır. Bu markaların yoğuşmalı, konvansiyonel, bacalı ve hermetik olarak farklı modelleri bulunmaktadır.

Kombilerin ortak olarak en önemli özelliği ısınma ve ısıtma sağlayan teknik donanımları olmasıdır. Bazılarında daha detaylı markaya özel ekstra özellikler de bulunabilmektedir. Fiyat ve tasarım olarak biraz daha üst düzeyde olan bu tarz kombilerde uzaktan kontrol sistemi de yer almaktadır.

Hangi marka kombi olursa olsun garanti süresi bulunur ancak kullanım ya da bazı özel sorunların oluşmaması için kombiler periyodik bir şekilde yıl içerisinde en az bir kere bakım yaptırılmalıdır. Böylece daha uzun ömürlü kullanma sağlanırken ayrıca yakıt tasarrufu da sağlanabilir. Peteklerde kombilerden gelen ısının daha iyi dağılmasının ve sıvının akışkan olması için mutlaka temizliği aynı şekilde bir kez sağlanmalıdır.

Kombi kurulum, bakım ve tamir hizmetini sertifikalı usta teknik ekibiyle sunan Bursa kombi servisi firmamız; Bursa merkez olmak üzere; Nilüfer, Yıldırım, Görükle, Osmangazi, Balat, Kestel, Mudanya, İhsaniye, Özlüce, Demirtaş ve Fsm gibi ilçelerinde bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakındır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak fiyatlarımız ve hizmetimiz ile ilgili gerekli bilgiyi alabilir istediğiniz zaman hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Bursa ve ilçelerine hızlı, uygun fiyat ve garantili olarak verdiğimiz hizmetimiz kullandığınız her marka kombide aynı titiz ve hassasiyet güvencesiyle oluşturulmaktadır. Emniyetiniz ve konforunuza desteğimizle sizlerin yanınızdayız.

 

HEMEN ARA